Piłkarskie triki w czterech stylach od mistrza świata!

Wracamy do wspólnej zabawy z naszym ekspertem Pawłem Skórą, jednym z najlepszych zawodników freestyle football na świecie. Na naszej e-platformie możecie już znaleźć wcześniejszy materiał, gdzie uczyliśmy się trików w 4 głównych stylach (link poniżej). W dzisiejszym materiale Monika Pyrek podnosi poprzeczkę i spróbuje swoich sił wykonując sztuczki o zaawansowanym stopniu trudności. Całość oczywiście pod czujnym trenerskim okiem Pawła Skóry. Zwróćcie uwagę na poprawną technikę i nie rezygnujcie gdy początki będą trudne. Na tym właśnie polega żonglerka piłkarska, aby konsekwentnie próbować i podnosić swój poziom - powodzenia!

Do ćwiczeń przygotuj:

  • PIŁKĘ DO PIŁKI NOŻNEJ
  • WYGODNY STRÓJ I OBUWIE
  • BEZPIECZNĄ PRZESTRZEŃ DO ĆWICZEŃ

To już naprawdę wymagające kombinacje dlatego jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę z freestyle football to koniecznie sprawdźcie nasze wcześniejsze materiały z Pawłem, z których poznacie podstawowe kombinacje i dowiecie się czym tak naprawdę jest Freestyle Football:

  1. PIŁKARSKIE TRIKI, KTÓRE WYKONASZ WSZĘDZIE! 4 STYLE FREESTYLE FOOTBALL Z MISTRZEM ŚWIATA
  2. ZACZAROWANA PIŁKA - NAUKA TRIKÓW FREESTYLE FOOTBALL Z MISTRZEM ŚWIATA!
  3. TRIKI ZNANYCH PIŁKARZY - ĆWICZ JAK LEWANDOWSKI, RONALDO I MESSI!
  4. POJEDYNEK NA TRIKI WE FREESTYLE FOOTBALL
Materiał pomógł stworzyć
Paweł Skóra
Mistrz Świata, Mistrz Europy i Mistrz Polski we freestyle football. Profesjonalny sportowiec z czternastoletnim doświadczeniem i kreator wielu unikalnych trików w swojej dyscyplinie. Autor książek: "Triki piłkarskie. Trening, technika, mistrzostwo", oraz "Triki gwiazd footballu".

Udostępnij wideo Instruktaż

;