Zaczarowana piłka - nauka trików freestyle football z Mistrzem Świata!

Witajcie w świecie trików piłkarskich! 

To już kolejna lekcja z zakresu freestyle football na naszej platformie. Poprzedni materiał cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a dzisiaj razem nauczymy się kolejnych widowiskowych sztuczek. Mamy nadzieję, że ta nowa kombinacja - triki w pozycji siedzącej - również przypadnie Wam do gustu! Pamiętajcie, że nasze materiały są skierowane do wszystkich, bez wyjątków. Każdy może spróbować i poczuć się jak piłkarski magik. Musicie jednak uzbroić się w cierpliwość i próbować, nie zrażajcie się i nie poddawajcie po pierwszych nieudanych próbach. Nie zawsze wszystko wychodzi od razu, ale praktyka czyni mistrza. 

Nasz ekspert - Paweł Skóra - przygotował ćwiczenia, które wykonywane krok po kroku umożliwiają szybkie przyswojenie nowych umiejętności. Monika Pyrek podjęła to wyzwanie, sprawdźcie jak jej poszło i koniecznie dołączcie do wspólnej zabawy! 

Zachęcamy do treningu, wspólnej zabawy i dzielenia się swoimi postępami!
Hasztagujcie #AlternatywneLekcjeWF oraz oznaczajcie profile @fundacjamonikipyrek oraz @kinderjoyofmoving.polska :) 

Do ćwiczeń przygotuj:

  • Wygodny strój sportowy
  • Obuwie z płaską podeszwą lub wygodne adidasy
  • Piłkę do piłki nożnej
  • Kawałek wolnej przestrzeni do bezpiecznego wykonania treningu.
Materiał pomógł stworzyć
Paweł Skóra
Mistrz Świata, Mistrz Europy i Mistrz Polski we freestyle football. Profesjonalny sportowiec z czternastoletnim doświadczeniem i kreator wielu unikalnych trików w swojej dyscyplinie. Autor książek: "Triki piłkarskie. Trening, technika, mistrzostwo", oraz "Triki gwiazd footballu".

Udostępnij wideo Instruktaż

;